Średnik.pl

Ogólnotematyczny portal informacyjny

kasetony ścienne
Dom i ogród

Przekonaj się, ile uroku mają w sobie kasetony ścienne!

Dekoracyjne kasetony styropianowe na ścianę stanowią na chwilę obecną jeden z najgorętszych trendów w aranżacjach wnętrz. Kiedyś wykorzystywano głównie panele sufitowe, natomiast obecnie bardzo często stosuje się także kasetony ścienne.

Grunt to mieć dobry pomysł na aranżację danego wnętrza!

Profesjonaliści i wszyscy, którzy zajmują się tworzeniem inspiracji do wystrojów salonów, jadalni czy przedpokojów, coraz częściej wykorzystują w nich rozwiązania 3D w taki sposób, aby móc spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających zleceniodawców, śniących o posiadaniu modnego i funkcjonalnego mieszkania. Najlepszy trójwymiarowy efekt mogą zapewnić panele ścienne, które są idealne szczególnie do wnętrz, mających nieco większy metraż. Niezmiernie często montuje się je w miejscach, gdzie znajdują się listwy LED. Ich montaż można przeprowadzić tylko na jednej ścianie bądź rozmieścić je odpowiednio na całej przestrzeni w danym pokoju. Swój niezmiernie efektowny wygląd zyskują głównie poprzez swoje trójwymiarowe nierówności. Warto je dodatkowo wyróżnić, np. poprzez zastosowanie właściwego oświetlenia. Subtelne punkty świetlne mogą sprawić, że powstanie w ten sposób naprawdę nietypowa i ciekawa aranżacja.

Jakie kasetony ścienne wybrać do aranżacji swojego salonu?

Elementy dekoracyjne, takie jak trójwymiarowe panele naścienne cieszą się obecnie ogromnym powodzeniem wśród projektantów wnętrz. Specjaliści coraz częściej i zdecydowanie chętniej wykorzystują je w swojej codziennej pracy, decydując się na wprowadzanie do swoich projektów naściennych dekoracji styropianowych. Od niedawna szczególnie poleca się panele sufitowe i kasetony styropianowe na ścianę w 3D. Estetyka ich wykonania zachwyca ogromną precyzją i dbałością o detale, w związku z czym nie sposób przejść obok nich zupełnie obojętnie. Najlepiej prezentują się w odpowiedniej ekspozycji świetlnej. Co za tym idzie warto przy nich zamontować niewielkie punkty świetlne. Tego rodzaju rozwiązanie z pewnością doskonale sprawdzi się w każdym mieszkaniu, niezależnie od tego, jaki jest metraż, wystrój, czy architektura danego budynku.

Jeśli pragniesz wprowadzić jakieś ciekawe innowacje i dodatki w swoim domu, powinieneś rozważyć właśnie zamontowanie kasetonów naściennych z interesującym motywem dekoracyjnym, tak, aby przyciągnąć uwagę gości. Przytulny, nietypowy i miły klimat Twoich wnętrz stworzą kasetony styropianowe i panele sufitowe. Zapraszamy do odnalezienia interesującego Państwa produktu i wykorzystania uroku kasetonów już dziś we własnym domu lub mieszkaniu!